Új hozzászólás Aktív témák

  • greggorius

    tag

    Sziasztok!

    Új gépben gondolkodom, de nem igazán tudom, hogy mit lenne érdemes cserélni/fejleszteni a jelenlegi gépemben – ebben kérnék tanácsot.

    A jelenlegi konfigurációm 5 éve lett összerakva, nem volt egy csúcsgép, de azért
    egész jól elboldogult a játékokkal.
    Szeretnék egy olyan új konfigot, amivel újabb 4-5 évig ellennék.

    Jelenlegi gépem:

    Proci:
    Intel Core i5 3,2GHz dobozos Socket 1150 i5-4460

    Proci hűtő:
    deepcool gammaxx 300

    Alaplap:
    Gigabyte H97M-D3H

    VGA:
    MSI GeForce GTX 970 GAMING 4G 4GB

    Ram:
    8GB 1600MHz DDR3 RAM Kingston HyperX Fury Black Series CL10

    Táp:
    Thermaltake 530W Hamburg

    Winchester:
    2TB Seagate 3.5" 7200rpm 64MB SATAIII

    Ház:
    Cooler Master Sileo 500 ATX mid tower

    Monitor:
    ASUS VC279H (nem tudom, hogy van-e Free-vagy G-sync benne)

    1.Mire fogod használni a gépet? Ha játékra, akkor multiplayer, vagy inkább singleplayer játékok?
    Csak singleplayer játékokra.

    2.Milyen alkatrészekkel rendelkezel, amit az új gépben meg szeretnél esetleg tartani?
    -A videókártyát, mert úgy tudom, hogy most nagyon el vannak szállva az árak, de ha az a javaslat, hogy érdemes lenne, akkor szívesen fogadom, hogy mit lenne érdemes.

    -A házat szeretném megtartani, mert nagyon meg vagyok elégedve ezzel a hangszigetelt modellel. Nem túl nagy – beleférnek egyáltalán a mostani alaplapok és videókártyák?

    -A monitor maradhat abban az esetben, ha nem lesz új videókártya vagy ettől függetlenül érdemes lenne egy újabb modellre váltani?

    3.Milyen alkatrészekre van szükséged?
    -Nem tudom, miket lenne érdemes megtartani - ebben is tanácsra lenne szükségem.

    4.Mennyi a kereted rá?
    300-350e esetleg egy kicsivel több, ha pont azon múlik a dolog.

    5.Mekkora a monitorod natív felbontása, képfrissítési frekvenciája, milyen csatlakozók vannak rajta? G-sync-et vagy Freesync-et támogat?
    (ez videókártya választásnál lényeges szempont)
    Monitorom:
    ASUS VC279H – azt hiszem max fullHD-t tud
    (azt nem tudom, hogy van-e Free-vagy G-sync benne)

    6.Elkötelezett vagy-e valamelyik gyártó/márka iránt? Van-e valamilyen speciális elképzelésed a gép megjelenését, színvilágát illetően, esetleg egyedi igény valamelyik alkatrésznél?
    Nincs – minél megbízhatóbb legyen és fekete J

    Köszönöm előre is!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák