Új hozzászólás Aktív témák

  • Crias

    senior tag

    válasz Procteres #15938 üzenetére

    Szerintem
    1. Agymosás -> vegyééé okostelefont, tabletnek több értelmét látom, de ez az én begyepesedet elmém, gondolom mindenki kihasználja a legtöbb lehetőséget amit nyújt.
    2. A cikkben is ejtenek róla 1 egész mondatot hogy miért is csökkent a pc vásárlók köre.
    2.a Jelenleg az előző 2 generációs procik is tökéletesek, a mai középkategóriás vga-k kihajtására (nyilván nem mindegyik)
    2.b Az előző pont miatt a többség csak vga-t esetleg monitort cserél, vagy akik frissebb technológiát akarnak magukénak tudni. (Nekem is elég lenne ez az i3, de benevezek majd egy Trinity-re mert az nekem elég lesz, meg amúgy is kíváncsi vagyok mire lesz képes)
    2.c azok akik high end vga karikat vesznek azok alól szokott elfogyni a régebbi technológia.
    3. Majd ha jön az új konzolgeneráció ami majd kicsit megfingatja a pc-ket akkor lehet majd lesz egy kis fellendülés megint.

    4. Azért is hülyeség mert pc-n még mindig sokkal szebbek a játékok mint konzolon. Noti nagyon gyenge játékos gépnek, ami meg erős az felér egy fűtőtesttel is.

    5. Az indexnek nem nagyon szabad hinni semmiben sem, lásd 1. pont.

    Crias

Új hozzászólás Aktív témák