Új hozzászólás Aktív témák

  • bepken

    veterán

    sziasztok!

    kezd kiöregedni a laposom, a mostani árak mellett pedig nem igazán találok megfelelő utódot. most alternatívaként asztali gépen gondolkodok, ebben a témában viszont abszolút nem vagyok képben. így hát segítségeteket kérem :)

    1. Mire fogod használni a gépet? Ha játékra, akkor multiplayer, vagy inkább singleplayer játékok?
    - ez a sarkalatos pont, mivel a budget nem igazán engedné meg, néha napján viszont szeretnék játszani is. SP és MP játékok is, de nem gond, ha nem 120 fps fut ultra 4K mellett... szerintem mai játékokig bezárólag vigyen el tűrhető módon mindent (ahogy néztem, erre a célra már egy 1650S is megfelel pl)

    egyébként főként irodai munka (home office, de távoli eléréssel) lesz a napi feladata, de úgy hiszem ez nem releváns infó :)
    2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel, amit az új gépben meg szeretnél esetleg tartani?
    - gyakorlatilag SSD-n kívül semmi sincs
    3. Milyen alkatrészekre van szükséged?
    - monitor, egyéb perifériák megvannak
    4. Mennyi a kereted rá?
    - bruttó 200e Ft
    5. Mekkora a monitorod natív felbontása, képfrissítési frekvenciája, milyen csatlakozók vannak rajta? G-sync-et vagy Freesync-et támogat?
    - jelenleg egy gagyi LG monitorom van, később majd valószínűleg cserélem - 1080p

    előre is köszönöm a segítséget! :)

    [ Szerkesztve ]

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Új hozzászólás Aktív témák