Új hozzászólás Aktív témák

  • TGWH

    őstag

    válasz Blakc0Dragon #15503 üzenetére

    Na, azért a 175-ről lassan leérünk a 130 ezresre, azt meg szerintem nem rég írt Gábor, i3 és hd7770-es talán. Igaz, ez már nagy eltérés a 3450-től meg a hd7870-től, de hát az ráfordítható keret is csökkent :D
    22 ezerért én nem vennék monitort, ahogy néztem elég vacak a kínálat... bár még mindig jobb, mint az ősrégi 17"-es elsőgenerációs lcd...

    ÉS ebben hol a monitor? A vinyót meg jó messzire dobd el, vannak jobbak is, pl. WD EZRX ha jól emlékszem, meg a Seagate 003-mas, mindkettő gyorsabb.

    Venti sem kell, alapból jó lesz a kettő ami az Asgard pro-ban van, később majd cseréled. Meg amúgy is alapból csak egy ventit tud szabályozni, csapj hozzá egy 4 pines elosztó kábelt, hogy megelőzd a kellemetlenségeket...

    [ Szerkesztve ]

    Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

Új hozzászólás Aktív témák