Új hozzászólás Aktív témák

  • Adam K

    csendes tag

    Sziasztok,

    csak köszönetet akarok mindenkinek mondani :)
    Kb 1 hónapja használom az új gépet, amit összeraktam és lekopogom, minden megy faszán :)
    A szerelés nem volt egyszerű, mert hatalmas a videokártya és az éjszaka közepén csináltam, volt is kis para, mert elsőre nem indult a gép:S De aztán kiderült, hogy user error volt, mert a memóriát nem dugtam be teljesen :)
    Egyelőre még nem próbálkoztam tuninggal, csak a biost frissítettem be mindig a legújabbra(most már van AGESA 1.0.0.3abba az alaplaphoz :) )
    Fél szemmel azért nézem a pci-e 4-es ssd-ket, de még nem láttam olyat,amire érdemes lenne beruházni :)
    A gép szép csöndes és gyors és ahogy néztem a hőmérsékleteket, még masszív terhelés alatt se megy feljebb a cpu 65-75 foknál, ahogy a gpu se :) Ami még hátra van, 1 jóféle monitor, de jelenleg nem lehet kapni épeszű áron 32-es 4k-s 144Hz-est:/ De nekem megteszi most a 60Hz is és azt meg kb mindig, minden játékon(amivel toltam eddig) viszi max/ultra felbontáson :)

    A gép:
    - Ryzen 3700x
    - MSi 2070super gaming x trio
    - msi x570 gaming plus
    - seasonic 750w gold
    - dark rock black
    - 2*16Gb ripjaw 5 3200cl16
    - samsung 860 evo 1tb
    - wd red 4TB

    Aida64 és Cinebench teszteket futtattam és kellemes értékek,hőfokok jöttek ki. Részemről teljesen hozza azt, amire számítottam :) Szóval mégegyszer köszi mindenkinek a segítséget a vásárláshoz :) :R

Új hozzászólás Aktív témák