Új hozzászólás Aktív témák

  • Attila1007

    csendes tag

    válasz Feriboy2 #131219 üzenetére

    Köszi mindenkinek a választ!

    Az alaplapot még átgondolom, de mivel elég olcsónak számít a B350-esek között nincs rá esély hogy kb semennyit nem fogok tudni tuningolni mert nem bírja az alaplap vagy akármi?

    Ha aprón találok 30 alatt 3000/3200-as ramot kompatibiliset akkor az olyan lesz, ha nem
    akkor marad amit írtam (úgy láttam videókba hogy kb 15% pluszt jelentene ami tudom elég sok, de így se lenne rossz szerintem).

    Összerakom a gépet ezzel az ős vinyóval és ha a használhatatlan szinthez lesz közeli akkor majd nézek bele egyből egy hdd-t (több tárhely fontosabb mint az ssd én is el voltam ssd nélkül fél évig új géppel).

    Továbbá még a két kérdésem fenn áll ha esetleg valaki megtudná válaszolni:

    - Kompatibilitási listát mennyire kell halálosan komolyan venni itt arra gondolok pl nincs a listán a
    AX4U2400W4G16-DRZ de rajta van a
    AX4U2400W8G16-DRD akkor is fenn áll az esély hogy nem kompatibilis a lappal?

    - Használt táp vásárlásról mik a vélemények? Csak garisat? vagy egy jó fajta több éves lehet megérné?
    pl láttam FSP Hexa 500W (nem plus) 6k-ért, az jónak tűnik, bár nemtudom mi a különbség a plus meg nem plus között.

Új hozzászólás Aktív témák