Új hozzászólás Aktív témák

  • DjDanee87

    addikt

    Üdv

    Csak érdeklődés szintjén kérdezném, hogy mennyiből jönne ki mostanában a legolcsóbb ajánlott alaplap, CPU és RAM trió egy fullHD monitoron használt géphez, ami stream nézésre/játékra (DOTA2) van használva?

    Öcsémnek a gépében megadta magát a HD 6970es néhány napja és odaadtam a régi HD 7970emet. Azzal most megy a gépe, de azon nem változtatott a kártyacsere, hogy twitch streamet max 720p-ben tud nézni, mert 1080p akadozik. Nyilván nem a VGA miatt - de nem is azért lett cserélve - hanem gondolom az ősrégi Athlon II x4 lehet az oka.
    Felvetődött, hogy talán fejlesztene, de minden azon múlik mennyiből kihozható. SSD, HDD, ház, külön hűtője a procihoz, Corsair 650 táp van, tehát tényleg csak az kéne, amit írtam és szerintem minél olcsóbb dolgok érdeklik.

    Én régóta nem követem a dolgokat, le vagyok maradva az i5 2500k-nál, mert nálam jó szolgálatot teljesít mind a mai napig. Neki nyilván egy újabb i3 is előrelépés lenne, de nincs valami olcsón megúszható legalább 4 magos AMD megoldás ?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák