Új hozzászólás Aktív témák

  • Orgi

    őstag

    Sziasztok,

    bedöglött barátom low-cost gépe, engem kért meg egy új összeállítására. Van ps4-e, azon játszik, a gépen netezés, letöltés, szövegszerkesztés zajlik főleg, esetleg World of Warcraft, más nem.

    A bedöglött gép ilyesmi paraméterekkel bírt: DualCore AMD Athlon II X2 255, 3100 MHz, 4 GB RAM, ATI Radeon HD 4670.

    Igazából az egész gép van vagy 10 éves alsó hangon, minden cserére szorul belőle, még a ház is esik szét.

    Időtállóság miatt jó lenne am4 akár, de ott le vagyok maradva és Ryzen3-as proci se fér bele, nettó száz lenne a megcélzott ár, +/- 20k kb. Én ilyesmiket dobáltam össze hirtelen, 1151-es platformon:
    Asrock b250m pro4, Pentium g4500, Hyperx 4 GB ddr4 2400, WD Blue 1 TB ezex, FSP Hexa+ 500 W, Alpenföhn Sella hűtő, dvd-író, alap ház.
    Videókártya asszem ebbe a keretbe nem fér bele, de gondolom a Pentium beépítettje azért hozza a 4670 szintjét, nem? Vagy érdemes azt visszarakni a régi gépből?

    Szerintetek ez úgy nagyjából rendben van, vagy van jobb választás, esetleg am4 platformon hasonló teljesítményben, csak több év továbbfejleszthetőséggel? Előre is köszi!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák