Új hozzászólás Aktív témák

  • Geradossz

    aktív tag

    Sziasztok!

    Kinéztem két konfigot az első EZ ehhez jönne egy asus 70 ezres full HD monitor még! A második pedig ez

    Kérdéseim a következők!

    1. A 2. konfinghoz egy uhd aoc monitort néztem, szerintem kiválló ár érték arányú, de nincs tapasztalatom ezekkel a monitorokkal szerintetek jó? Illetve megéri egyáltalán uhdt venni?
    2. Megéri a töbletet a gtx1080? Jó ez amit kinéztem belőle, vagy más márkát és típust ajánlotok?
    3. Összeségében ha a pénz nem gond, a 2. konfigot vennétek e, vagy az elsőt? Mennyire lenne időtálló a 2.? A 2. hoz egyébként ugyanúgy 32 giga ram megy, csak véletlen 2 lett bepipálva.
    4. A RAM hány mhzn fopg nekem pörögni? Úgy látom az i7 csak 2133-at támogat, ennél fogva fölösleges ez a 3200 mhzs? Azér tnéztem ezt mert szerintem árban kiválló.
    5. Mindkét konfigba mit módosítanátok?
    6. Otthoni videóvágás, esetleg stremelés nem komoly szinten, inkább csak hobbiból a cél, illetve az hogy 4-5-6 évig elmenjenek a játékok maga sbeállításokon. Egyébként a 64 giga RAM se akadály, de szerintem amir enekem kell nem szükséges, bár nem tudom videóvágásnál mennyire jönne jól.
    7. Egyedül a tápba nem vagyok biztos, azt halottam az FSP-k jók, az amit kinéztem megfelelő lenne?

    szerk: a ház mindkét esetben ez lenne, erről mi a véleményetek? Vagy van esetleg valami jobb?

    Köszi előre is!

Új hozzászólás Aktív témák