Új hozzászólás Aktív témák

  • jeni

    félisten

    válasz membrandj #114902 üzenetére

    Szia!
    Nem az SSD tulajdonságára értettem hanem,hogy az alaplapon lévő m.2. csatlakozó használata *m2 ssd eszköz* során a Sata 3/4 vagy a 5/6 csatlakozók passzívak lesznek. Hiába van 6db sata 3 csati ha az m2 foglalat használat során csak 4 db sata hozzá férése lesz ilyenkor.
    pl.: MSi Z170 Kraft Gaming3 *ezen használati mutatóban olvastam bele*.
    A MÁSIK fele, hogy PCIe 4x használata esetén egy m.2 adapterrel ez engedélyezett ilyen formán? Ugyanis a 1155 tokozású procik esetén még nem tudták ezeket kezelni.
    A PCie-m.2. adapter-t csak a 1151 tokozású procik kezelik, lehet,hogy a 1150 is tudja már? Ezt ha jól tudom a BIOS-ban kell engedélyeztetni.
    A K-s 6600 procit illetően meg olvasom,hogy akár 4,6Ghz-t is ki lehet hozni. Igaz ez nem tartozik a normál , szabályos működtetéshez.
    1x volt egy 3770K procim de sosem húztam fel,csak turbó mód volt a max. amig elmentem vele. Akkor ezek szerint még mindig előnyben van a 6700 proci a 6600 szemben az árat leszámítva. A Giga 280x kari lesz meg mellé téve ami szerintem még 1-2 évig elegendő lesz.
    Nálam az a fontos,hogy hibátlanul menjen a PC megakadás és tuning nélkül. Én azt vallom,hogy minden egyéb tuning a gép hamarabbi meghibásodáshoz vezet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák