Új hozzászólás Aktív témák

  • itldj

    aktív tag

    válasz phoenix1989 #114632 üzenetére

    Katasztrófa a köbön. A ház kb. egy ipari hulladék, ilyen lapba tök fölösleges a K-s proci, sőt megkockáztatom hogy egy ilyen géphez elég lehet egy i5 6500 is.
    Ilyen kivitelben a vízhűtő egy vicc, CM Hyper 212 Evo körberöhögi és ugyanúgy megvan ~12k-ból.
    SSD-ből otthonra szerintem felesleges és drága ez a verzió, Kingston HyperX 120GB de inkább 240GB lés akkor a kedvenc 2-3 játék is felfér a rendszer mellé.
    Adattárolásra nem vennék 7200-as vinyót és régtől nekem rémálmaim vannak a Toshiba cuccoktól, WD Blue, vagy ha nagyon minőségi kell akkor WD Black (sajnálatoshiba :DDD :DDD )
    2016-ban optikai meghajtó? :U :U
    Ez az egyik leggagyibb hűtésű 1070 a piacon (Palit Jetstream, Gigabyte G1, Asus Strix, MSI Gaming(x) ártól függően ezek mind jók)
    Külön gratulálok aki felső kategóriás pc-t 10k-s ultragagyi házba tesz. A tápot nem ismerem, de 700W az 2 ilyen géphez elég kéne legyen, nyilván a minőségi fajtáról beszélek. (Minimum FSP Hexa+ 400, de komoly géphez én valami komolyat néznék pl.: Be Quiet Straight Power, FSP Hyper M)

Új hozzászólás Aktív témák