Új hozzászólás Aktív témák

  • kwzatz

    őstag

    Nagyjából összeállítottam már az igényeimnek megfelelő gépet, egy jóváhagyást szeretnék rá kérni, hogy minden okés lesz-e, illetve egy-két dolog helyett nem lehet-e jobbat venni. A felhasználás Piosolver (póker, GTO számítások), programozás, Unity, némi játék és általános felhasználás. Van egy LG22MP55 IPS Full HD monitorom, amit megtartok, billentyűzet, egér, hangfal terén még gondolkozom, de azt nem számítom a keretbe, az előző gépet (AMD A6-5400k és ami ezzel jár) pedig eladom. Tápegységet (Chieftec CTG500), és a WD 500GB-os vinyót talán át lehetne menteni, de nem akarok azzal szórakozni, hogy utána egyesével adom el a dolgokat, inkább egyben az egész konfigot, és mindenből újat veszek. A keret, amit rászánok 250k Ft +/-10%, pcx-en szeretném rendelni.

    Amit gondoltam:
    Alaplap: Gigabyte B150M-D3H (MSI Mortaron gondolkozok még, melyiket érdemesebb tapasztalatok alapján?)
    CPU: I5 6500
    RAM: 2x8GB Kingston Hyper X Fury, CL14, 2133Mhz (Piosolverhez jól jön, meg lehet, hogy egy-két játék is kéri majd a közeljövőben)
    Tápegység: FSP 500W HyperM (20e Ft alatt van ennél jobb moduláris?)
    Ház: Zalman Z9 Neo (még a Z11 Plus is esélyes, nehéz dönteni)
    SSD: Adata 240GB SX930 (5 év garancia, SSD topicban többször láttam, hogy ajánlják)
    HDD: WD10EZEX 1TB
    Videokártya: Sapphire RX470 4GB (eredetileg MSI 4GB 470-et terveztem, de jelen pillanatban nincs, erre is 3 év garancia van, elég jókat olvastam róla, ezen még lehet változtatok)
    Optikai meghajtó: Samsung SH224DB/BEBE
    Ez jelen pillanatba kereken 260k. Rendelhetem, vagy érdemes lenne valamin változtatni? Előre is köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák