Új hozzászólás Aktív témák

  • ló úr

    őstag

    válasz membrandj #108049 üzenetére

    "A minap hallottam, hogy nem érdemes már SSD-t a gépbe rakni." Kik mondják ezt? Az igazi "IT szakemberek" (50 éves ált. iskolai számtech tanárok stb akik 30 éve tanult informatikai ismeretekkel tanítanak továbbképzés nélkül)
    Tavaly iponból válogattam össze főnököm fiának gépet. (Más városban lakik)
    Megtörtént a kiszállítás. Anyu ismerőse hasonszőrű "számtech tanár, szakember" összerakta. Jön a telefon este, h jajj szar a gép, honnan rendeltettem, rossz az alaplap tuti, rossz a márka hjajj ezeket üzeni a szakember. Mondom srácnak küldjön képet a gép belsejéről.
    Proci hűtő egy AC freezer 7 pro volt. A ház teteje fele nézett a venti és fújta volna a meleget az r9 270-re :D
    A VGA-ra nem volt rádugva a 2*6pin. "De hibás az alaplap"
    Mondom a srácnak aki tényleg nem ért hozzá, h dugassa rá az áramot a vga-ra meg rakassa fel úgy a proci hűtőt h a házból hátra kifele fújjon.
    Jön a válasz másnap, h rádugott mindent de nemjó és h ne kérdőjelezzem meg a szaktudását.
    A vége az lett, h elhozatták ide a gépet. A 2*6 pin természetesen nem volt rádugva a vgara, a proci hűtő majd leesett az alaplapról. 10 perc alatt megcsináltam, pöccre indult minden.
    Szóbal nem kell minden "szakember" szavára adni ez a lényeg :D
    Bocs a hosszú offért :)

    "Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

Új hozzászólás Aktív témák