Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Necronom

    senior tag

    válasz pepke #4707 üzenetére

    Ha ezekbol kell valasztani, akkor egyertelmuen a Zidoo, gondolkozas nelkul
    A Tanix ara szamomra erthetetlen, de lehat valaki megmondja a frankot
    Az RK-s box eleve kiesik, az UGOOS meg verheti lecet, de a Zidoot nem
    Az A95 meg egy nagyon szimpla alap box, nincs koze a tobbiekhez

    szerk:
    pepke
    Igazan csak a felhasznalas modjat nem ertem, mert bar semmi kozom hozza, de hol tarolod majd a 4k-s filmeket? Vagy USB eszkozon fogsz hordozgatni 1-1 lejatszani valot?
    Vagy azert szeretnel torrent klienst, hogy eleve valami usb-s eszkozre toltsel le?
    Biztos vagyok benne, hogy tobben is fogjak irni, hogy ez a holmi tokeletesen tud torrentezni, vagy igy vagy ugy, ami valahol igaz is. Soot 1-1 20-50GB-os anyag meg le is fog neked huzni szepecsken
    De majd amikor a torrent listaban 5-10-20 vagy tobb torrent is bekerul, ott mar ezek az eszkozok elfaradnak
    Ami persze megintcsak nem baj, ha raersz

    Szerintem, de tenyleg csak szerintem, ha valaki eleve erre adja a fejet, hogy 4k, akkor okes, legyen persze, hiszen mindenki meggyozodesbol vasarol 4k-s holmikat, de akkor onnan tegye meg a megfelelo lepeseket es tessen ugy csinalni, ahogy jo lesz, nem pedig minel occobb :)
    Van egy 4k-s megjelentod, gondolom van valami tobbcsatornas erosito is hozza, emigyen ehhez meg mar illik egy NAS (legyen az barmi), amit tenyleg tud torrentezni, amirol jon az adat es amiben van sok sok sok TB hattertar
    Szerintem! :)

    [ Szerkesztve ]

    TAP - Tatabanyai Automodell Palya

Új hozzászólás Aktív témák