Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • amol

    addikt

    válasz Bubu79 #4658 üzenetére

    Nem veszem piszkálásnak de ez volt a tény. Az autó rendszámát látta csak, azt nem hogy milyen nemzetiségű ember ült benne. Lehetett az akár német, osztrák, török vagy magasföldi benszülött is. És lehetett magyar is.
    A kép amit beraktam nemrég egy zebrán parkoló német rendszámú Nissan Z350-ről (vagymivótaz) az szerintem nem német volt, még csak nem is ott dolgozó magyar. Ott ugyanis nem úgy büntetnek mint itthon (ill. ott büntetnek is) és megszokták.

    Azt mivel lehet magyarázni, hogy nálunk több liechtensteini rendszámú luxusautó van mint amennyi autó ott összesen? Mind idejött?
    És azt mivel lehet magyarázni hogy ezek a külföldi rendszámú autók szinte kivétel nélkül drága kocsik? Már nem a csóró keletnémet jár az olcsó Magyarországra?

    Természetesen nem lehet általánosítani, vannak ott is állatok de azért ne legyünk már ilyen naivak.

    Szerk: a minap láttam egy német rendszámú Cayenne-t, a rendszámtartóra pedig az volt írva hogy Porsche Hungária. Biztos pont itt hagyta el.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák