Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz philoxenia #97299 üzenetére

    Én a GX80-nal vacakolgattam egy ideig a menüben, próbálgattam (de nem szerettem ezt a próbálgatást) hogy minek milyen hatása van a képre (90% jpg) és bár bosszantott, azért a végére legalább lett egy magabiztosságom a gép kezelését illetően, hogy na eligazodok a menüben. Egy ideig eltartott de most egész elégedett vagyok a jpg-kkel amiket kiad.

  • Throme

    veterán

    válasz philoxenia #97299 üzenetére

    Kicsit kezd az az érzésem támadni, hogy végeredményben azért nem tetszik az oly menüje itt néhány fórumtársnak, mert túl sok benne az állítható paraméter.
    Valamint egyes beállítások elbújva található meg.

    Azért van a manual, azt ismerni kell, és akkor a ritkán használt funkciók is könnyen elérhetők lesznek.
    Én se találok néha 1-2 dolgot, és én se biflázom be az egészet, de nem is szidom a menüt a saját lustaságom miatt.

    ABC sorrendben kategórizálva vannak a funkciók. Oké, ezeknek angolul jön ki az értelme, mert nincs olyan, hogy D, mint Kijelző...
    Szóval van benne logika ;) szvsz
    Egyébként YT videó is van az oly menühasználatról, elmagyarázva az opciók (pl Rob Trek)

    Több gyorsgomb elérhető, mint a hasonló kategóriás tükrösben.

    Nem hiszem, hogy máshol, egy ritkán használt funkciót hamarabb meg lehet találni. Nikon menüben is bóklásztam hosszú perceken át, ha ilyesmit keresgéltem. Akkor az is vacak.

    Nekem is van vissza-visszatérő szívásom a beállításokkal, pl az auto iso kontra vakuhasználat, mikor iso 6400-on lövöm el a vakut... :B de ez sem a váz hibája.

    Nekem egyetlen nyűgöm a beépített infra port, és hozzá a dedikált kütyü
    hiánya. Nekem a mobiltelefonos vacakolás, meg wifi összelövés, applikácó pötyögés nagyon nem jön be.

    Oké, tudom nincs igazam, és sz@r az oly menüje :B

Új hozzászólás Aktív témák