Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    válasz concret_hp #70846 üzenetére

    Mondjuk én fordítva gondoltam euróból... jobban megéri. Ha amúgy is kell... Ha meg euró kell, akkor nyilván jobb nem váltani, hanem eleve azt használni...

    "engem olyan összehasonlítás érdekelne inkább, hogy eur-ban vagy forintban jártál-e jobban hosszú távon, ha ezeket prémium állampapírba tetted"

    Pár éve volt ilyen összehasonlítás, és árfolyam függő a dolog + infláció eurónak is akad...

    Ha drágán vetted az eurót, és visszaesne a forint árfolyama akkor lehet bukó is, ez volt a cikk lényege.
    Magas árfolyamnál stb meg az eurós teljesít jobban, mint a forint.

    helyzet függő...

    "mindig elsődleges prioritás a több ezer év alatt megtérülő belgrádi vasút , paks 2 , fudan egyetem ott készüljön mindenki a legrosszabbra..."

    Most nem azért, de a Hollandok többek között emiatt sem kedvelnek minket, mert az az ő bevételüket is csökkentheti majd.

    Paks 2 meg, épp a jelenhelyzet mutat rá nagyon jól arra, mennyire nem mind1, hogy van-e önellátás stb vagy sem. Németek most drágán veszik franciáktól az áramot, és ha a gázzal bármi is lesz akkro meg ülhetnek időnként a sötétben.

    Fudan egyetem meg van nyugat Európában is, legalábbis kampusz stbként, néhány országban. Amúgy meg elég jó helyezése van. Nem feltétlenül kellene ezekbe aktuál politikát belekeverni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák