Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz Moddingfan #662 üzenetére

    Nos az ahiconal mar van egy eletbiztim, ez ceges, de ez csak amolyan sima eletbiztositas, azaz balesetre, rokkantsagra, korhazi kezelesre fizet azt hiszem a brutto fizu 18 szorosat pl halaleset eseten.
    Tehat elvileg biztositasra nem nagyon lenne ez alapjan szuksegem, de fokepp sipi ajanlotta , hogy jo dolog, mert ugye barmi tortenhet az emberrel.
    Ez az egyik.
    A masik , hogy az otp kivetelevel nem vagy koteles lakashitel eseten kedvezmenyezettnek megtenni elso helyre a bankot, elfogadjak anelkul is tobb helyen.
    De :ugy tudom egy embernek lehet tobb eletbiztije is, es itt ha pl. megrokkanok (remelem nem lesz ilyen,de fater szivbeteg es cukros , es lehet en is orokoltem ra hajlamot ) akkor ok fizetik tovabb a biztositasi osszeget, ez szvsz nem rossz dolog.

    szocpol, foleg elore szocpol szerintem hulyeseg, legalabbis nekunk, undorito, hogy igy akarjak gyerekvallalasra sarkallni a parokat.
    Feszekrako talan bejatszik majd, ha meg itt leszunk.
    Mivel igencsak kacsingatunk kulfoldre, igy viszont meg egy par evig nem nagyon merek lakasba belevagni...

    Szoval emiatt is gondolkodom lakas elotakarekossagban is, pl.
    Tenyleg erre az allami tamogatas hogy van? pl 8 evre kotnem, es 8 ev utan nem lakasra koltom, akkor vissza kell adni az allami tamogatast:F

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák