Új hozzászólás Aktív témák

  • Stanlee

    őstag

    válasz SzekeresPeti #29520 üzenetére

    Bevallom oszinten nem tudom, hogy van-e magyar forditasa.

    A konyv maga arrol szol, hogy az irojat felkerte egy nagy bank a milliomos ugyfelek tulajdonsagainak a felterkepezesere, annak erdekeben, hogy minnel jobb ajanlatokat tudjanak nekik adni. Az elso ilyen beszelgetesek alkalmara egy draga hotelben vettek ki egy lakosztalyt, draga kajat es innivalokat allitottak ossze a milliomos ugyefeleknek, mert ugy gondoltak, hogy ha mar gazdag, akkor ilyenhez van hozzaszokva. Meglepodtek, hogy az atlagos milliomost nem erdekelte a fancy ennivalo, draga pezsgo, stb. a tobbseguk olcson oltozkodott, olcso ruhajuk, autojuk volt. Tehat egyik sem az a tipikus milliomos volt. Ezert elkezdtek jobban tanulmanyozni, hogy az atlagos amerikai milliomos milyen is pontosan, es miert lett milliomos.

    Ami engem megfogott, az az, hogy az embereket ket csoportra lehet felosztani, az egyik az en forditasomban a felhalmozo a masik a felelo tipus. A felhalmozokbol lesznek idosebb korukra milliomosok, a tobbiek meg szepen felelik a lehetseges vagyonukat. Nagyon jo torteneteket ir, olvasmanyos, igaz neha kisse szaraz statisztikakat ad meg...

    Szoval szerintem erdemes elolvasni!

    “Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

Új hozzászólás Aktív témák