Új hozzászólás Aktív témák

  • Oppenheimer

    veterán

    válasz viharhozo #25612 üzenetére

    "ossze kell hasonlitani a kinalt alapok teljesitmenyet mas hasonlo eszkozokkel"

    Ügynökék azt állítják, hogy ezt tették meg helyettem. Mint azóta írtam, az életbiztosítást nem kell megkötnöm, és nem is fogom.

    "Ha lakasra kell, akkor alap a minel tobb LTP (ha van rokon, eleg sokat lehet kotni)"

    LTP-t biztos hogy kötni fogok. 3 év múlva, a lakáshitel felvételekor kötöttem volna meg 4 LTP-t, hogy előtörlesszek vele, de lehet, hogy addigra nem lesz ilyen jó konstrukció, ezért inkább megkötném őket most.

    Ha 3 évvel ezelőtt a Viennánál megkötöttem volna ezt a szerződést, amiről most beszélünk (részletekért lásd ezt a hozzászólást és ignoráld az életbiztosításról szóló részt), és most venném ki a pénzt, egész jól jártam volna a kiválasztott eszközalapok közül minddel. De most írok egy programot ami kiszámolja, hogy pontosan mennyibe került volna nekem, ha időnként áttesz pénzpiaci alapba egy esés miatt, illetve, hogy nem minden befizetés utáni pénzkivétel lenne ingyenes, csak amik már 2 éve bent voltak.

    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

Új hozzászólás Aktív témák