Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rxanboy

    újonc

    válasz totron #82 üzenetére

    Nem éppen, én csak a realitasokat nézem és analizálom a piacot és ha kicsit figyelmesen visszaolvastál volna, akkor tudhatnád, amit le is írtam, hogy eleve nagy skeptizimussal állok a cryptóhoz, le írtam a fekete leves részét is, szóval nem hitem van, hanem eszem. És abszolút nem szakavatott témának értően adom el magamat, hanem csak az a plussz, amit bele raktam a témában, mint kutatás, azon tapasztalataimat és megfigyelésemet próbálom megosztani az arra érdemesekkel.
    Én abszolút nyitott vagyok az értelmes vitára, illetve megnézni a pro kontra dolgokat, több látásmód, több tapasztalat, az szélesíti a tudást. A probléma az, mondván, hogy én is nagyon skeptikusan állok a témához, hogy a másik oldalon véve nem igazán látok érveket. Tehát csak ennyi, hogy ponzi, piramisjáték, nincs értéke, és ezzel el is van intézve. Aztán, amikor én is jobban bele ástam magam, hogy mire lehet jó a technológia, mit valósít meg, én is csak akkor jöttem rá, hogy hát nah, ez azért még sem így megy, ahogy mondják. Mindezt a medvepiac kellős közepén, amikor még profitálni se tudtam volna, így állíthatom, hogy nem a nyereségvágy hajtott, hanem a puszta kíváncsiság.
    Én eléggé analitikus módon gondolkodok, illetve ezt vallom, sosem mondom azt, hogy na én tudom a tuti, ez így van stb... olyan jóslatokba se szoktam bele menni például, hogy a BTC 90 nap múlva 1 millió lesz és társai, csak pusztán a tényszerűséget tartom fontosnak. Amit leírtam, az valóban igaz, esetleg ezen tényekről még lehetne vitatkozni, mi a rákfenéje a cryptónak, mik a buktatói a blockchain technologiának. De, amikor valaki lehülyéz csak, mert nem egyezik az álláspontunk, azt úgy nehezen tudom értékelni.

Új hozzászólás Aktív témák