Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Eniko89 #193 üzenetére

    +az meg mindennek a teteje, hogy amíg nem volt limit a rezsicsökkentett áramon, simán bányásztak az adófizetők terhére. Még engem sajnált le egyik-másik, hogy jajj, hát nálatok nem is lehet bányászni, olyan drága az áram...

    Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

  • KROK640

    veterán

    válasz Eniko89 #193 üzenetére

    Gazdagot én sem de jobb módut igen. Na nem a virtuáldellából, hanem előtte is az volt.
    Kifejezetten azokra a középosztálybeli gazdagodni vágyó (de megtakarítással rendelkező) madarakra vágyik ez a rendszer amelyik a legfogékonyabb ebbe beleugrani. 1-2 Milláért coint vesz / bányát épít, hopp nem tétel, a 100 ezres villanyszámla sem tétel, (azaz az, de hát ennyit bele kell rakni az "ingyenpénz"be) és majd jön az ingyenpénz. És az olyan villanyóra sem zavarja mint amit mellékeltél.
    Némelyik azt sem fogja fel, hogy mivel egyre nehezdik a bányászat ezért egyre kevésbé lesz neki rentábilis bányászni még fix költségek esetén is, hiszen azonos energiával és idő alatt egyre kevesebbet termel.
    Egyébként ez zseniális lépés volt, hogy limitálva lett a rezsitámogatott energia, mert nagyon sokan akkor álltak le a bányával mikor hirtelen a támogatott keretből is kicsúsztak már, és nem lehetett az adófizetők pénzén bányászni. Az, hogy ehhez a "medvepiac" is hozzájött az külön szerencsés. Sajnos ismerem az embereket 2-3 év és elfelejtik mennyire rossz is ez az egész, és jöhet majd megint a bányászláz... már legalább kettőn túl vagyunk, de én inkább hármat mondanék (ha ideszámolom azt az időt mikor otthon lehetett még BTC-t bányászni)

    Egyébként ez az egész cripto ott vesztette el az értelmét, és lett a csalások, rugpull-ok kiváló eszköze, hogy egynél több fajta coin létezik. Valamint, hogy egynél több fork. Innentől vicc az egész.

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák