Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Švejk

    őstag

    válasz edgelaszlo #22244 üzenetére

    Nyers erőben a legjobb a Samsung, de a HTC-hez képest nem számottevő a különbség. A HTC iszonyat minőségi és gyönyörű, de az Ultrapixel kamera csak éjjel tudja tartani a lépést a Samsungéval.
    A Padfone a tablet miatt méregdrága, és nem annyira erős, de az ereje bőségesen elegendő. Ha kell mellé egy tablet, az kell neked, de ha nem, akkor felesleges azt venned.
    Tegyük fel, hogy nem kell tab. Maradt a HTC és a Samu. A HTC-nek sokkal kifinomultabb, szebb, használhatóbb a felülete.
    Bár a Samsung akkuja a nagyobb, nem bírja sokkal jobban, mindkettőt érdemes naponta töltögetni.
    Ugye, a Samu nappal jobb képeket lő, a HTC éjjel remekel.

    Mindent egybevéve, a HTC mellett tenném le a voksom.

  • mtcob

    senior tag

    válasz edgelaszlo #22244 üzenetére

    Hát...szerintem SGS4 a jobb kamera miatt :K
    Padfone csak abban az esetben éri meg az árát ha valóban jár hozzá dokkoló is...ha jól tudom a tmobile nem ad hozzá érdemes utána járni ennek :)
    Amennyiben van hozzá dokkoló, úgy már teljesen más, akkor szerintem 1. A padfone2 mivel van hozzá dokkoló (es a fotók sem olyan vészesek szerintem),másodikaz s4 és harmadik a ONE...
    Igazából a ONE-t csak a kamerája miatt nem ajánlatos, sajnos elég gyenge hiába az ultrapixel...:(
    A fotókat leszamítva SZERINTEM jobb a HTC a s4 nél anyaghasználat es dizajn miatt...meg ugye ott a sense ami az egyik ha nem a legjobb kezelőfelület .:)
    Nehéz döntés lehet :K

    [ Szerkesztve ]

  • kali

    legenda

    válasz edgelaszlo #22244 üzenetére

    az asus nem összevetendő a másik kettővel, vagy kell az általa kínált többlet, amit a másik kettő nem adhat meg - és akkor kár is tovább mérlegelni -, vagy nem és akkor tedd is félre, marad az s4 és a one.
    amit előttem leírt Švejk, azt annyival egészíteném ki, hogy amennyiben a támogatás - szerviz és firmware - is számít, úgy jelentős előnnyel bír az s4, a prémiumos garit - díjmentes futár, egy munkanapon belül történő javítás, addi cserés készülék, illetve ebben a kategóriában már házhoz is kimegy majd díjmentesen a szervizes és ott javítja a telefont - itthon más gyártó nem éri fel.
    külsőre tényleg többeknek bejön a one, de ha arra tennéd a voksodat, akkor nagyon ellenőrzős vétel előtt, mert volt olyan, hogy 4 kibontott darabból 1 darab volt megfelelő, nagyon jellemző a pixeles hiba, illetve sok sorjás és illesztési hibákkal bíró darab került forgalomba - kifuthatna már lassan a sok hibás, bár már mostanság is kevesebb problémás visszejzés van, de akad még hibás.
    mint már visszaább is leírtam már, én például azért nem vettem meg korábban az s4-et, mert az első firmware verzióval röcögött, most jutott el az új (t-mobile) firmware verzióval, hogy már okés, így az elmúlt szerdán meg is vettem.

    [ Szerkesztve ]

    Réges-rég, egy messzi-messzi galaxisban...

Új hozzászólás Aktív témák