Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz edgelaszlo #22244 üzenetére

    az asus nem összevetendő a másik kettővel, vagy kell az általa kínált többlet, amit a másik kettő nem adhat meg - és akkor kár is tovább mérlegelni -, vagy nem és akkor tedd is félre, marad az s4 és a one.
    amit előttem leírt Švejk, azt annyival egészíteném ki, hogy amennyiben a támogatás - szerviz és firmware - is számít, úgy jelentős előnnyel bír az s4, a prémiumos garit - díjmentes futár, egy munkanapon belül történő javítás, addi cserés készülék, illetve ebben a kategóriában már házhoz is kimegy majd díjmentesen a szervizes és ott javítja a telefont - itthon más gyártó nem éri fel.
    külsőre tényleg többeknek bejön a one, de ha arra tennéd a voksodat, akkor nagyon ellenőrzős vétel előtt, mert volt olyan, hogy 4 kibontott darabból 1 darab volt megfelelő, nagyon jellemző a pixeles hiba, illetve sok sorjás és illesztési hibákkal bíró darab került forgalomba - kifuthatna már lassan a sok hibás, bár már mostanság is kevesebb problémás visszejzés van, de akad még hibás.
    mint már visszaább is leírtam már, én például azért nem vettem meg korábban az s4-et, mert az első firmware verzióval röcögött, most jutott el az új (t-mobile) firmware verzióval, hogy már okés, így az elmúlt szerdán meg is vettem.

    [ Szerkesztve ]

    Réges-rég, egy messzi-messzi galaxisban...

Új hozzászólás Aktív témák