Új hozzászólás Aktív témák

  • elpatkorado

    aktív tag

    Sziasztok!

    Cserére érett a SE Live with Walkman-em és egyszerűen nem tudok dönteni. Hardverben nem adnék alább, árkategóriában 40-50 ezerben gondolkodtam, használtan. Persze az se baj, ha új (akkor T-Mobile), de ha jobban megérné, akkor a használt is szóba jöhet. 1-2 évre tervezném, mint az LWW-t, főleg netezésre és játékra használnám. OS-ból főleg droid jöhet szóba, képernyő minimum 3,7 de jobb lenne felette, ezért váltok, a 3,2 már nagyon kicsi. Kamera legyen min. 5mpx. Keresgéltem egy picit én is, ezekre jutottam: Xperia Sola, Optimus L7, S Advance, Xperia J. A Solával végülis meglennék, de jobban örültem volna egy 4"-es képernyőnek. Az L7 nagyon tetszik, szép, letisztult és elegáns, de nagyon zavar az Adreno 200. Az S Advance-szel különösebb bajom nincs, a J kinézetre mindent visz, de a hardvert ott is keveslem. Szerintetek mennyire hátrány az 512MB ram? Azon is gondolkoztam, hogy várjam-e meg pl. az L7 II-t, vagy az MWC-n bejelentett mobilokat. Köszönöm, hogy végig olvastátok, kicsit hosszú lett. Szóval szerintetek várjak, vagy vegyek, és ha vegyek, akkor melyiket? :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák