Új hozzászólás Aktív témák

  • balazska92

    senior tag

    Hello! Leszögezem, nem vagyok otthon annyira mobil témában, eddig Alcatel OT 995 telóm volt, vagyis még mindig van, de szeretnék tőle megszabadulni. Másik Alcatelt nem szeretnék venni. Bármilyen más gyártó szóba jöhet, az ilyen ismeretlenebbek is, xiaomi, huawei stb. Amit akarok a telefontól, ne legyen tepsi, 4,3 - 5 inch legyen max, qhd minimum, hd jobb lenne nyílván, full hd meg nem nagyon van 40-80 ezres kategóriában. Elsődleges fényképező minimum 8mpx, másodlagos minimum 1,2 és a telefon a kategóriában viszonylag jó képeket készítsen, hobbi célra, néha néha fotózásra alkalmas legyen. Ne akadjon általános használat, net, film, zene, alap játékok ( nem ilyen fullos lövöldözős autós stb), alatt. Képernyője szép legyen (sajnos ezért a sonyk nincsenek előnyben). GPS legyen, és lehetőleg használható is. 4G/LTE, mivel nekem a mostani alcatelemen 3g is ritkán van (Tmobilos vagyok), meg pontosan nem is tudom mi a 4G/LTE, ezért ezek nem annyira fontosak, NFC nem fontos. Akksi átlagos legyen, nekem nagyon nyomokodom a telefont, jó ha párszor ránézek naponta. És akkor a telók amik szóba jöhetnek kutatásaim során, 40-80 ezres kategóriában(tmobiles vagyok, de ha webshop vagy más szolgáltatónál olcsóbban jutok valamihez akkor onnan veszek) Huawei ascend g6, ascend p6, esetleg ascend p7, sony xperia sp, xperia m2, LG F6, esetleg F7( bár ezt még nem tudni mikor jön ki és mennyi lesz), és a személyes kedvencem, ami minden téren eszméletlenül tetszik, kár hogy már csak egy pár webshopba lehet kapni; LG Optimus G E975. LG, Sony, Huawei, HTC (bár ezek mind baromi drágák), ezek a telefonok tetszenek kimondottan, külsőre, meg szoftverezettség, apró extrák szempontjából. Szerintem 40 körül LG F6 a legjobb tmobileba 44ért meg tudom venni, arra lenne kíváncsi hogy ilyen árba van a vetélytársa, 60 ezerért van e jobb, illetve 80 ezerért jó e az Optimus G. Bármilyen tanácsot elfogadok, a lényeg hogy a kategóriájában jó telefont vegyek, ami minden tekintetben jobb mint a mostanim. Köszi :)

Új hozzászólás Aktív témák