Új hozzászólás Aktív témák

  • minek?:S

    őstag

    válasz dewil666 #55330 üzenetére

    Hali, szerintem mind a 2 jó telefon, átlagosan mind a 2 2 napig húzta a tesztben, Huaweinél vedd figyelembe, hogy HiSilicon SoC van benne, viszont 2 giga RAM, én talán ezt választanám.

    Esetleg nézd meg a BB Z10-et, 2 naponta töltöm(0-24 wifi, max fényerő, némi telefonbeszélgetés és játék), ugyan nem IPS, de nagyon szép kijelzője van, amit talán a HD felbontásnak köszönhet. GPS gyorsan talál jelet, de!.. marketből kell letölteni, mert az alap, hát.. nem a legjobb itthon, de marketben sok közül lehet választani. Többinek megfelel(infra off), 2 változat van, STL100-1 és STL100-2, előbbi TIOMAP SoC-os, 3G-s, utóbbi Snapi MSM8960-as, 4G képes. ja.. és mindezért, a 4G-sért, a berryboltban 74-ezret kérnek, 2 év gyári garival:)

    5diez

    Az a 20K mennyire fix? abban az árban nem sok jó van, inkább 30-35-ért, de megnézem.

    Van egy Ascend G6 25k-ért, de arra kíváncsi lennék honnan származik vagy mi van vele o.O

    25-30k tájban találtam Xperia P-t
    30k-ért látok egy Xperia L-t
    31-k környékén HTC Amaze

    Ezeket találtam amiket ismerek is, ennél olcsóbban nem nagyon van, amit ajánlanék:s

    [ Szerkesztve ]

    Üdv.:M.

Új hozzászólás Aktív témák