Új hozzászólás Aktív témák

  • pit stop

    addikt

    válasz kulfoldi #26700 üzenetére

    4X is melegedni fog ha dolgoztatod, ettől ne tarts :)
    LG valóban erősebb, de pl. supportban valószínűleg már kevesebbet fog kapni.
    Azt vedd figyelembe szerintem, hogy 2 éven keresztül azzal a csomaggal fogsz/kell telefonálnod, amit most választasz - azzal a készülékkel persze amit most választasz. 2 évre egyszerűen nem éri meg szerintem azért valamit bevállalni amit nagyrészt szinte teljesen nem használsz ki, miközben a mobil oldalon csak egy pici pluszt kapsz (mindegyik ajánlott telefon jó vétel és elég erős hosszabb távra, ha más feltétel nem jönne be akkor lg, de így már más a kép szvsz.).
    Vodánál ha megnézed bónuszokat válogathatsz hozzá, ahol szintén megjelenik a hálózaton belüli opció, de ha azt is választod bónusznak nem megy annyira a zsebedre, minthogy a havidíjad jelentős százalékát feleslegesen fizeted - 2 évre legalább.
    Fenntiekből következik, amit már mondtam, hogy nézd meg csomagokat, mert a készülék ára nem minden. Lehet T ajánlata megfelelő lesz neked, de ha Voda jobb, akkor hosszabb távon jobban lehet hogy megéri, mint amennyit most készülék árán nyersz.
    SP-t választanám én is :U

    [ Szerkesztve ]

    Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

Új hozzászólás Aktív témák