Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vboticell

    csendes tag

    Sziasztok!

    Black Fridayn vagy Karácsony körül terveztem telefoncserét (Realme GT 5G), de most jött egy jó lehetőség, elég jutányos áron hozzá tudnék jutni egy Nothing Phone (1) 12/256-hoz. (hivatalosan, új)
    A kérdés, hogy megéri-e belevágni, vagy jön-e addig olyan, ami alternatívája lehet?

    - Árkategória 200 körül (+30 max.)
    - Használt vagy új? új
    - Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan, külföldi beszerzéstől sem riadok meg, a Realme is onnan van és a Nothing is onnan lenne
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel 2-3 év
    - Mire használnád? telefonálás, netezés, social media, navigáció, fényképezni azért lehessen vele, de nem kell csúcskamera, játék nem
    - Ragaszkodsz valamelyik operációs rendszerhez Android
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? ezt már elengedtem, ha tudnék rászánni annyit, akkor Zenfone-t vennék...
    Ami még fontos, hogy legyen valamilyen IP védelem, vezetéknélküli töltés és az akksi azért egy napot bírjon. Ja és sík kijelző.

    Amennyire követtem a híreket a Pixel 8 lesz hasonló, de a 7 sem győzött meg, pedig teljesítené az elvásárokat és méretben is nagyon jó lenne (nem az 5G miatt, azt egyelőre nem használnám ki). Talán a Samsungok között lenne vmi megfelelő, de az valahogy nem az én világom. Van/lesz esetleg vmi egyéb opció?

Új hozzászólás Aktív témák