Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FalconKnight

    aktív tag

    Sziasztok!

    Nekem jelenleg egy Xiaomi Redmi 4A telefonom van, ennek keresem az utódját.
    Egy ideig jól kiszolgált, de mostmár belassult, ráadásul össze is tört szegény egy lopási kísérlet során... Főleg internetezésre, navigációra, telefonálásra, chatelésre, e-mailezésre használom, néha zene hallgatásra.

    Fontos számomra:
    - normális méret, tudjam egy kézzel kezelni (4A simán megy)
    - jó fogás, összeszerelési minőség
    - sokat neteznék rajta, így akksi, képernyő, felbontás minél jobb legyen
    - gördülékeny rendszer, friss Android verzió (frissítések is legyenek, Huawei kilőve? :()
    - megbízható GPS
    - dual SIM
    - ujjlenyomat érzékelő
    - örülnék NFC-nek a mobilfizetés miatt, de nem tudom mennyire van rá valóban szükségem
    - örülnék AC-s wifinek
    - örülnék Jack csatinak, de az átalakítós megoldás is megteszi
    - MIUI-t szeretem, örülnék neki ha az lenne rajta, vagy egy legalább ennyire jó alternatíva

    Nem fontos számomra:
    - kamera minősége (4A-nál rosszabb persze ne legyen, de nem kell 5 kamera, AI képrondítás, meg ilyenek, van MILC-em fényképezésre)
    - játék nem szempont
    - vezeték nélküli töltés

    Notch-os készülékem még nem volt, nem határolódok el tőle, de ha már van, minél kissebb legyen :D Tetszenek az előlapot nagyon kitöltő képernyők. Új készüléket szeretnék, nyitott vagyok külföldi rendelésre is áfa csalás nélkül. Vállalkozóként tudok nagykerből is vásárolni.
    Szeretem a jó ár-érték arányú készülékeket, bár keret van rá, de csak akkor fizetek valamiért többet, ha úgy érzem meg is éri. 2-3 évre keresek készüléket. 50k körüli árral lennék a legboldogabb, de ha indokolt lehet több is, max 100k, de akkor mindenben tökéletes legyen :D

    Xiaomi Mi 8 Lite-ot néztem ki eddig, de keresek alternatívákat.

    Falcon

Új hozzászólás Aktív témák