Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomikaa.

    tag

    Üdv. Hamarosan új telefont tervezek venni nagyjából 70-75000 Ft-ig (nagyon max. 80000) és 2 versenyző között vacillálok, amik szerintem jó ár-érték arányúak: Asus Zenfone Max Pro M1 (ZB602KL) és Redmi Note 7. Előbbi 63499 Ft, utóbbi 69-70000 Ft (nem akarok Kínából vagy sufni GSM-ből rendelni). Kicsit összehasonlítom őket. A RAM mindkettőben 4 GB, a belső memória mindkettőben 64 GB. Méretben hasonlók. Az akksi az Asusnál jobb, de szerintem a Redminél se rossz. Az Asus még microUSB-s, a Redmi már USB-C-s. Az Asusban elvileg van NFC, úgyhogy azzal talán fizetni is tudnék. Az Asusba lehet SD kártyát tenni két SIM-el is. A Redmihez adnak tokot is. Az Asus fém házas, a Redmi üveg házas. A garancia mindkettőre 2 év. Az Asus felülete elvileg stock Android, a Redmi pedig MIUI-s. Az Asusban Snapdragon 636 van, a Redmiben Snapdragon 660, de utána néztem és elvileg nincs nagy teljesítménybeli különbség köztük (AnTuTuban azért majdnem 30000 a Redmi előnye).

    Szóval szerintetek melyiket lenne érdemes választanom és miért? Megéri a kis felár a Redmire? Vagy van olyan készülék ennyiért, ami ezeknél jobban megéri? Vásárlás után minimum 3 évig nem tervezem lecserélni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák