Új hozzászólás Aktív témák

  • frostwyrm

    csendes tag

    Sziasztok, egy ideje agyalok új telefon vásárlásán, de felteszem a kérdésemet itt, hátha még jobban elbizonytalanodom majd :D

    Milyen ÚJ (=nem használt) telefont vegyek?
    - Árkategória: kb. 100-120 ezer forint (kb. 400 euró)
    - Hol venném meg: mindenképpen kártyafüggetlen telefont szeretnék, osztrák és magyar oldalak egyaránt játszanak.
    - Hosszú távra tervezek (ami nálam ennyi pénzért 3-5 évet jelent)
    - Mire használnám: mindenes; de fontos a multimédia, mert amit az átlagosnál talán többször használok, az a zenehallgatás, videózás (és a fényképezés).
    - Operációs rendszer: első Androidos telefonomat keresem – nyílt vagy zárt, nem értem a kérdést, tanár úr.
    - Méret: 5” körüli lenne az ideális, az 5,5” szerintem már nagy lenne és nincsen nadrágom, aminek ekkora a zsebe :)
    - További, opcionális szempontok:
    o a B20-as LTE frekvencia támogatottsága nem feltétel, de előny,
    o erősebb akksi/hosszabb üzemidő mérvadó,
    o szeretem a telefont testre szabni, lehetőleg magyar nyelven,
    - Háttértörténet: Sokáig (4 évig!) Omnia 7-et használtam, modolt ROM-mal, aztán Lumia 640-re váltottam, de most szeretnék valami mást is kipróbálni. Barátnőmnek Iphone 6 menetel lassan 2 éve hibátlanul, általános felhasználás mellett, ezért is gondoltam rá, hogy beruházok én is egy felsőkategóriás telefonra, nem szeretnék technikailag annyira lemaradni :D
    - Eddig néztem: OnePlus 3T/5, Xiaomi Mi 6, Honor 8/9. Kontra: OnePlus 3T drágább, mint a telefonra szánt keretem, a OP 5/Honor 9 még nem jelent meg. Xiaomi Mi 6 és Honor 8 telefonoktól vélemények és hozzászólások miatt elbizonytalanodtam, de azért még az esélyesek között vannak.
    - Egyéb: összehasonlítgatásra, böngészésre ezt az oldalt használom

    Remélem, nem hagytam ki semmit.
    Javasol valaki más telefonokat is a fentiek alapján?!
    A válaszokat előre köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák