Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bajtokarpi

    senior tag

    válasz Qasam #30313 üzenetére

    Szia!

    Köszönöm a segítségedet! Eléggé szkeptikus vagyok ezekkel az oldalakkal szemben. Mennyire megbízható ez az oldal(bár gondolom nem ajánlanád, ha problémás lenne)?

    Köszi

    battletag: bossi#2666

  • huskydog17

    addikt

    válasz Qasam #30313 üzenetére

    Köszönöm szépen a linkeket!

    Egy kis személyes vélemény és beszámoló:

    Mivel már csak 2 hét van hátra a Nod32 próbaidejéből, így gondoltam kipróbálom az 1 éves ingyenes AVG IS 2015-öt, de amint megláttam a BTS 2015 promóciót inkább ez mellett döntöttem, de nem vagyok biztos benne, hogy jól tettem.

    A BitDefender Total Security 2015 telepítése egy valódi rémálom, mert a rendes online telepítő állandóan befagy. Felmentem hát a hivatalos fórumra és szerencsére van rá megoldás:
    Offline telepítőt kell használni és a telepítés ideje alatt az internet elérést blokkolni kell!

    Ez mi ez már? Bárkinél és bármikor előfordulhat, hogy a user egyszerűen a hivatalos oldalon található online telepítővel fel sem tudja rakni a szoftvercsomagot, mert az csúnyán bugos. Használjunk offline telepítőt? Akkor mi a jó büdös francért kell az online telepítőt linkelni a termékoldalon, ha egyszer az használhatatlan?
    Minek kell blokkolni az internet kapcsolatot? Mert aktív internetkapcsolat esetén is lefagy a telepítés!
    Zseniális, mondhatom! És tudjátok mi a legnagyobb poén? A telepítés megkezdésekor megkérdezi, hogy le akarom-e tölteni a legfrissebb állományokat. Megtettem volna, ha úgy fel lehetne telepíteni, de sajnos nem lehet! :W

    Szóval a telepítés maga a horror, kritikán aluli ezen a téren a szoftver!

    Miután kisebb szenvedés és sok újraindítás után végre sikerült beizzítani, egy teljesen kaotikus grafikus felület fogad, vagyis inkább buta. Sok évvel ez előtt az Update részt normálisan meg tudták csinálni két progress bar-ral, engine és pattern verziószámmal. Itt ezek teljesen eltűntek. Miért kellett ilyen durván lebutítani a grafikus felületet? Miért van az, hogy egy sikeres update után, ha rákattintok az update gombra, akkor végtelen ciklusba keveredik és nekem kell kézzel leállítani a forgó kört? Szerintem ez is egy csúnya bug lesz.

    Plusz fiók egy biztonsági szoftverhez? Mi a francnak?

    Szerintem a Bitdefender TS 2015 a jelenlegi formájában hiába szerepel kiválóan a teszteken, ugyanis a telepítése egy horror, egy sima mezei user könnyen lehet, hogy fel sem tudja rakni a súlyos bugok miatt, ezen felül a grafikus felület egy káosz, ahol könnyű félrenyomni dolgokat. Az update rész is kritikán aluli.

    Mit tartok normális grafikus felületnek? Például azt, amit az Avast és az ESET alkalmaz. De még a Quihoo 360-nál és fényévekkel jobb.
    Elég nagyot csalódtam ebben a termékben, mert sokkal profibb és logikusabb grafikus felületet, kevesebb bugot és egyszerű telepítésre számítottam, de ezeknek csak az ellenkezőjét kaptam.

    Erősen gondolkozom, hogy inkább talán az 1 éves AVG IS 2015-öt kellett volna felrakni.

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák