Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TFSi

    őstag

    válasz BigManus #12328 üzenetére

    Én eddig a GData-ával még csak szívtam. Belassított konfig, szétbarmolt böngészsés, a másik oldalon pedig ott a legendásan jó védelem. Plagnak nagyon találó az észrevétele a power gombbal kapcsolatban... :DD

    Attól, mert erősek, még nem kellene ennyiért adniuk a cuccaikat, pláne egy kiélezett versenyben, egy kevésbé potens piacon. Balfékek, de majd rájönnek. Ide agresszív árpolitika kell!

    Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

  • Szellem.

    Topikgazda

    válasz BigManus #12328 üzenetére

    Az lehet Fater, hogy gyorsak és olcsóbbak, mint amiket leírtál. Azt is tudom, hogy nem fogod igénybe venni, de nem sok esélyt adok nekik így. A memó és erőforrás használat az nagyon nemokés. Ahogy TFSI kolléga írta, a webezés vele szomorú örömöket okozhat. A gyengébb gépeket szó szerint megállítja. Na most, még igen sok cégnél nem erőműveket használnak. Oda, meg gáz.
    Na, mindegy, nem akarok itt magasröptű eszmei kérdéseket feszegetni, de úgy is érted mire célzok.
    Ma fontos a védelem erőssége, de az észrevétlenség legalább annyira fontos.

    (#12330) laca026: A Vipre váltás enyhén szólva nevetséges! Szánalmas és lapos próbálkozás, mert aki ezt behozta, az ugyan olyan szánalmas módon fogja az F-Secure-t menedzselni! Sőt! Azt meg enyhén szaros dolognak tartom, hogy a 2f elég régóta disztributálta itthon az F-Secure termékeket és erre jön egy kis.... és elveszi azt, amit már más csinál. Jó, nyilván a hülye euban megszűnt a kizárólagosság intézménye, de ez kb. olyan, minta elveszem a feleséged vagy valaki mástól. Komolytalan és igazi hazai mentalitás. Remélem, olyan tiszavirág-életű lesz a próbálkozásuk, mint a Vipre esetében.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák