Új hozzászólás Aktív témák

  • szürke

    tag

    Sziasztok!

    Segítségeteket kérném hogy mit is lenne jó nekem választanom 2 nap múlva lejáró Panda helyett. (Olvastam itt a topicban hogy ez nem ajánlott, de annak idején 3 évre vettem...)

    Jelenleg 2 gépre kellene valamilyen védelem. Általános felhasználás (böngészés, közösségi oldalak, youtube, e-mail), kivételes esetben online fizetés vagy vásárlás.
    Régebben volt Zone alarm, Eset, KIS, de a nevükön kívül ma már egyiket se ismerem hogy mennyire fogják vissza a gépet. 2 közül a gyengébb egy i3 2100-as 4 giga rammal - ha számít valamit a kérdés megválaszolásában.
    Lehetőleg ne igényeljen sok beavatkozást, ugyanis az egyik gép a 60+ éves édesanyámé :)

    Kell az IS vagy egy sima AV tökéletesen megfelel a leírt felhasználáshoz? Olvastam itt egyik hsz-ben hogy Kaspersky erőforrásigényes, Eset is fog a gépen kicsit, az illetőnek az F Secure jött be ebből a szempontból.
    A fentebb említett felhasználási területhez illetve gépteljesítményhez mérten kérném segítségeteket hogy mit javasoltok!?

    Előre is köszönöm a válasz(oka)t! :R

Új hozzászólás Aktív témák