Új hozzászólás Aktív témák

  • hamyka

    senior tag

    Sziasztok :)

    Hmm.... Ingyenes Zone Alarm?? Érdekes......

    Én sose vettem meg, mert ugye nem magyar...

    Én a fizetős változatukat próbáltam, persze próba időszakban....

    Amit írtok hogy lassítja a gépet nekem nem újdonság, tisztában vagyok vele hogy nagyon fogja a gépet mint pl: Bitdefender, trusport, Avast, panda macika, Kaspersky..........

    Persze cserébe lehet jobb vírus felismerés, de szerintem sokára fogják azt megoldani hogy az ilyen vírus írtok ne egyék annyira a gépet.....

    De!! Természetesen továbbra is várom a véleményeket a Zone Alarmrol, bár lehet valakinek nem jön be a Zone Alarm... én anno csak a tűzfalát ismertem.....

    Mindenkit megértek hogy az ingyenes felé veszi az irányt mivel nagyon kevés pénzből él az ember, és hát ugye ha szoftverre költi az ember a pénzét akkor miből fizeti ki a számlákat meg miből vesz kaját?? tudom ezek elvi kérdések....

    Természetesen mindenki arra költi a pénzét amire akarja, nem is akarok beleszólni :D// csak jó tanácsot próbálok nektek adni :) Ha megoldható,akkor ingyen..... // Bár az ingyenes verziójú programokat szerintem abból fedezik aki megveszi a programot és abból a pénzből csinál a gyártó ingyenes programokat is....

    Nekem eléggé vegyes érzelmeim vannak a fizetős programokkal kapcsolatosan, mert lehet hogy az ingyenes is majdnem ugyanazt tudja... de az ingyenessel is ugyanígy vagyok.....

    [ Szerkesztve ]

    Comodó új távlatok...........

Új hozzászólás Aktív témák