Új hozzászólás Aktív témák

  • spike.

    csendes tag

    válasz ReZge #2182 üzenetére

    hogy érted hogy ránézés nélkül számot váltani, meg hangerőt állítani? az M6-nak touchpadja van, de a szélei gombként funkcionálnak tehát ezt könnyen meg tudod nyomni a zsebedben is például...ha erre gondoltál. lehet hozzá kapni tokot, de ha jól tudom csak olyat ami mindent letakar kivéve a touchpadot...

    szerintem iszonyat szép hangja van, az biztos hogy egy ipod nano-t odaver (és sztem az összes többit is, de csak erről van tapasztalatom), az egyik legjobb minőségű lejáccó a piacon az tuti. nameg ott van a 10 sávos EQ amivel finomhangolhatod, és többet el lehet menteni, hogy később könnyű legyen választani.
    én most vettem hozzá egy creative ep-630 fülest (agybadugós :) ) és hihetetlen milyen jól szól, nem gondoltam volna hogy egy ilyen kis fülessel és egy mp3lejáccóval ilyen hangzás elérhető...

    szóval ha amiatt nem veszed meg mert nem tud ébreszteni akkor...nemjól döntöttél :P mellesleg szerintem van rá esély hogy fw frissítésnél belekerül, főleg hogy kb havonta jön ki új verzió. használd a régi mp3lejáccód ébresztésre :P

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák