Új hozzászólás Aktív témák

  • Joshi

    titán

    válasz Technoman #7470 üzenetére

    De a Mede8er mint név semmitmondó volt megjelenésekor, lehetett olvasni ezt azt, de nagyjából ennyi. Igazából csak a hozzáértőbb userek vállalták be pontosan az ígért support miatt. Az meg hogy ki mit használ ki egy terméken az változó, nekem pl hiányzik a normális youtube ami egy Androidos oprendszerrel sokkal könnyebb, meg aztán nem árt az erősebb hardver is. De pl sokan használnak Mindig TV és hasonló appokat is amihez elengedhetetlen az Android. A Kodi pl engem nem nagyon érdekel, én a Med600-nál se szórakoztam a Jukeboxal én jobb szeretem a lista nézetet. Arra nyilván hibátlan a Mede8er hogy rábökök egy filmre és elindítom, ha valakinek csak erre van szüksége akkor tényleg jó. Viszont erre vannak olcsóbb lejátszók is, és aki nem merül bele a részletekbe annak nem hiányzik a valós 23,976-os lejátszás se. Mert azért valljuk be hogy a Mede8er-nek ez az egyik legnagyobb előnye a konkurenciával szemben. Most nyilván nem a méregdrága Dune és Popi lejátszókra gondolok mint konkurencia.

    ui.: ez a játékos mizéria az asztali divx lejátszókkal kezdődött, nekem volt egy Yamada 6600-am ami nagyon népszerű volt az átlag userek körében. A support valahol ott kezdődött néhány lelkes hozzáértővel, de nincs mese fejlődik a technika és változnak a felhasználási szokások is.

    Egyébként most a chipek sorrendje valahogy így néz ki:
    Hisilicon Hi3798C V200
    Sigma Designe VPX
    RealTek

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák