Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • z123456789

    addikt

    Sziasztok!

    Tanakodtam hogy melyik topic-ban kérdezzem meg, mivel több eszközt is érint a dolog...úgy gondolom ide illik a legjobban.

    Egy barátom szeretne kialakítani magának egy használható, kényelmes, filmnézésre alkalmas rendszert. A képen látható 2 variációt ajánlottam neki.

    rajz

    Ezekkel kapcsolatban szeretnék pro és kontra véleményeket olvasni, illetve eszköz típus tippeket is szívesen olvasok. Kifejezetten örülnék ha olyan is megosztaná a véleményét aki használta már mindkettőt.
    Felhasználás pontosítása:
    -FHD tartalmak letöltése/visszatöltése
    -ezek lejátszása hálózaton keresztül
    -jukebox használata
    Azt tudom hogy gigabit-es router kell, azzal kapcsolatban keresek másik topicot.
    A kiszemelt lejátszó egy Med800-as.
    Nas-ban pedig a lehető legolcsóbb variációban gondolkozunk, mert nem igényli a letöltésen/feltöltésen, adattároláson kívüli más funkciókat az ismerős. Ha jól emlékszem anno azt olvastam hogy a HDD+Router kombináció sosem lesz olyan jó mint a legalapabb ajánlott Nas+Router együttes. Ezt valamelyest már én is tapasztaltam, bár akkor még nem gigabites router-em volt.

    A tanácsadást nem kell előről kezdenetek, mert jelenleg én a Nas-os variációt használom, annyi különbséggel hogy én kábelmániás vagyok, utálom a rádióhullámokat.
    Eszközeim:
    -Zyxel NSA 325 V2
    -Asus RT N15U
    -Med800

    Régen annyira jó tippeket kaptam itt, hogy már egy ideje nem jártam itt, és nem vagyok tisztában az aktualitásokkal. :)

    Előre is köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák