Új hozzászólás Aktív témák

  • a1200

    aktív tag

    Kérem hogy mindenre válaszoljatok, mert most már tényleg érdekes ez az egész.

    Mi az hogy külön Mac alaplapot nem lehet kapni még a direkt Mac boltban sem?????
    Még képeket sem találtam Mac alaplapról, hogy összehasonlíthassam az Intelessel.
    Használtan se lehet külön kapni? Mondjuk nem is vennék használtan ilyesmit.

    Értem hogy az Apple gyártja, és ott építik össze a konfigokat, de akkor sem világos, hogy miért nem lehet külön venni alaplapot és alkatrészeket. Van direkt Apple billzet, touchpad is, stb., ezeket se lehet külön kapni?

    Mi van akkor, ha tönkremegy valami a boltból rendelt Mac rendszeremben, pl. az alaplap?
    Azt hogyan cserélik ki? Ilyenkor csak lehet külön is kapni alaplapot! A szervízeiknek kell szállítaniuk! Megjavítani nem fogják, csak kidobják.
    El kell vinnem az egész gépemet a boltba, ahol vettem, elviszik Bp-re a szervízbe, megnézik, kicserélik a lapot, aztán visszaküldik a boltba, ahol átvehetem, vagy hogyan megy ez? Még a szervízrendszerük is teljesen külön van a PC-stől?

    Még az alaplapjukat se tudnám betenni a rendes ATX-es házamba?
    A táp alaplapi csatlakozója is más? Még a tápjuk is speckó csatis, vagy jó a sima PC-s 24 tűs is?
    Jól kitalálták ezt az egészet, hogy semmit se lehessen külön venni, és a PC-s dolgokhoz használni, tőlük kelljen megvenni az egész cuccot. Akkor ezért ilyen zárt ez a Mac rendszer.

    Jól értem, ha vennék valami 10-15e-es új Gigabyte alaplapot, ami 100%-osan Mac támogatott, és egy 2105-ös CPU-t (nem is kéne erősebb), akkor simán feltelepíthető az OS X, minden működni fog, mint egy Mac lapon?

    Mennyire lesz más ezen az OS X futása, mint az igazi Mac lapon? Csak lassabb lesz, nem?

    Nem is kell külön VGA kártyát vennem? Jó lenne, mert ez is 30e.

    Asusban milyen alaplap van 15e körül, ami 100%-osan OS X támogatott?

    Jó ez az Audis példa, gondolom majdnem mindennél így van.
    Mo-on drágábban lehet eladni szinte mindent, mint ott, ahol 10-szeres a bér.
    Tényleg ennyire szar minden Mo-on?
    Már csak azzal megváltozna szinte minden, ha az USA-ban élnék?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák