Új hozzászólás Aktív témák

  • dudika10

    veterán

    válasz #72042496 #9814 üzenetére

    Nem merem leszarozni a mikrofonját, mert megköveznek az apple fanok, de biztos, hogy ilyen célra semmit nem ér.

    ricshard444: azt se állapíthatod meg...
    Videó alapján semmi nem derül ki egy hangrendszer hangjából.

    Kleroo:
    Design elég szubjektív... Nekem pl az előző nem tetszik, ez meg egész mutatós szerintem.
    Inkább ezt nézegetném az asztalon.
    Miért fejlesztenének ha így is keresnek? Ha Te céget vezetnél és kiadnád a tökéletes rendszert mert meg tudná csinálni a csapatod akkor kérdés nélkül azt mondanám rád, hogy idióta. (Ne vedd sértésnek, csak példa, nem személyeskedés :) ). Piaci szempontok játszanak itt szerepet. A high-end-ben nem, de ez nem az. Ez még a lowbegin házimozi szinten. Ennél egy alap erősítő is többe kerül.
    A mélyláda mérete megintcsak nem mérvadó, ez a tendencia a többi loginál is felfedezhető az utóbbi időben viszont a hangjuk mégiscsak jobb lett.
    Szabályzó megint nem tudom minek. Miért kellene nyomkodni egy hangfalat? Bemenetet lehessen választani és hangerőket irányítani. A máriót nem azon kell játszani szerintem.
    Szerintem jobban fog szólni mint a z5500, a hibákat javították valószínűleg és mindenben hozza az előd szintjét. Ha ezek teljesültek akkor már megérte lecserélni a logitechnek az elődöt.

    [ Szerkesztve ]

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

Új hozzászólás Aktív témák