Új hozzászólás Aktív témák

  • Kis zöld izé

    senior tag

    válasz #56474624 #7005 üzenetére

    Te nagyon eltévedtél, mivel én egy percig sem állítottam, hogy nincsenek hibái a szettnek, mindösszesen csak azt, hogy ár/teljesítmény arányait szemlélve, házimozi kedvelő embereknek jó vétel lehet. Leszámítva a hibás példányokat...
    Nekem nem is azzal van a problémám, hogy ez nem nyílt topic, hanem azzal, hogy már kb. 10 oldalon keresztül az 5500-as hibái voltak elemezgetve, meg az, hogy milyen jó kis erősítőket meg hozzávaló hangfalakat lehet vásárolni... ha nekem nincs tapasztalatom a minőségi hifi cuccokkal kapcsolatban akkor nem fogok bemenni abba topicba és össze vissza lázítani, hogy vegyetek ilyen JVC meg olyan Kenwood házimozit, mert az tuti jobb mint az X erősítő meg Y hangfal. Onnantól kezdve, hogy nincs tapasztalatod ezzel a szettel kapcsolatban, nem igazán látom szükségét, hogy háborogj.... magam részéről a kritika annyi a szettemről, hogy természetesen vannak jobb rendszerek, de az nem ebben az árkategóriában kezdődik. Nagyon szívesen megmutatom, hogy szól. Amire elsődlegesen tervezték abban verhetetlen ebben az árkategóriában.Látom BP-i vagy én törökbálinti dobj egy privit és megbeszéljük, hogy mikpor tudunk összefutni. Ha ezt bevállalod akkor ezt követően lesz igazán objektív a véleményed ebben a topicban, de addig nem! Ha ezért óvodásnak tartasz ám legyen...

    Bye!

Új hozzászólás Aktív témák