Új hozzászólás Aktív témák

  • gooool

    őstag

    Ti mit gondoltok mi az a szint, amire már azt mondják, hogy egy ember fanatikusan szereti az autóját? :)

    Hétvégén baszkuráltam a Lagunám, és közben azon gondolkoztam, hogy te Jézus Mária, a szélvédőn van egy kavicsfelverődés és már megvan az időpont a javításra, most szereztem Renault-s rendszámtábla keretet és vatta új csavarokat hozzá, a régi törött, rozsdás helyett, nem beszélve arról, hogy hétvégén minden egyes beltéri csavart egyesével utána húztam, hogy meg se nyikkanjanak, a kárpitot újrafeszítettem ahol a kötése elengedte és a többi.
    Teszem mindezt egy 19, lassan 20 éves autóval.
    Most kap vadonatúj TRW fékszettet és erősen gondolkodom egy szép kormány és váltógomb bőrözésen is.

    Persze van 1-2 hibája, pl. a fűtőradiátornál való fagyálló eresztés (ezt valószínűleg sikerült orvosolnom a tömítés csavarjainak meghúzásával, mert azóta nem hiányzik a fagyállóból és a szőnyeg is felszáradt), illetve a vezető ajtó alsó élén tapintható a korrózió, illetve a tanknyílás sapkáját rögzítő elemnél korrodált egy ujjnyi területen, bár ez nem látható, csak nyitott fedélnél.

    Ez már karcolja a fent feltett kérdésem körét vagy csak egyszerűen ez lenne a normális?

    Üdv, Balázs

Új hozzászólás Aktív témák