Új hozzászólás Aktív témák

  • simonjoe

    őstag

    válasz cOxeR #285070 üzenetére

    Nem véletlenül nyilvánítanak balkáni népnek a fejlett nyugati civilizált országok. Én most Svájcban egy áruház parkolójában úgy hagytam nyitva az autót, h az iPhone-om az anyósülésen volt. Bevásároltunk, majd akkor esett le, h b@...szki, nem zártam be a kocsit a teló meg ott vigyorgott benne. Szerinted ki nyúlt bele? Senki!! Na, ezt itthon ne tedd!! Emlékszem amikor pont tíz éve összeraktam egy hárommillás bringát, a többiek azon röhogtek, h megáltam dobni egy sárgát és nem mertem egyedül hagyni, a hátamnak támasztva végeztem a dolgom. Míg a nejem a bíróságon dolgozott, valaki a Passat bal hátsó ajtó közepétől a lámpáig, vasig felkarcolta, gondolom nem pozitív eredménnyel zárult az ügye, és így vezette le a feszkót. Szóval röhej ami itt megy. Több aspektusból is. Rendőr is kevés, az ilyen ügyekre meg a maradéknak nincs kapacitása. A másik és szerintem a legfontosabb, h milyen szánalmas lelke van annak az embernek aki abban leli örömét, h a másiknak kárt okozzon?? Milyen és mekkora káosz lehet az agyában? Persze nem is gondolom, h van agya. :((( Változásban meg hiú ábránd reménykedni. :W

    Joe

Új hozzászólás Aktív témák