Új hozzászólás Aktív témák

  • kisza25

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz Vismajor01 #258854 üzenetére

    Eddig én is minden autómat eladtam max kéthét alatt, volt amelyiket aznap elvitték volna, csak nem voltam otthon. Várkonyi Gábor és a becsületesnepper 6 havonta bent vannak a visszapillantó rovatban, azt mondták két három hónap az tök normál egy autónál, de augusztustól azért voltak gondok. Most már újra normalizálódott a piac. Amúgy a Várkonyi Gábor vitte el a Fiat Tipo-mat :D
    Az a baj az i30-al, hogy mivel népszerű, ezért rengeteget hoznak be és lusták az emberek és megveszi inkább azt ami ott van a közelben BP-en vagy Pest környékén, hiába van itt jobb autó akár olcsóbban, kevesebb km-el.
    :)
    Bandus: most hogy szeptember óta benn áll az autóba a pénzem, egyelőre még az se biztos, hogy amelyik megmarad a végén, azt lecserélem :P
    Eléggé elment most a kedvem ettől az autóeladástól :P
    Egyelőre még nem vagyok vele bunkón de ez majd akkor derül ki ha eladtam.
    Viszont ha meglenne a pénz az autóból, az most 15% ot hozna évente :D
    És ez a tudat fáj benne a legjobban :D
    Viszont, ha ebben a hónapban elmegy, akkor kb ugyanott vagyok, mintha értékpapírban áll.
    Pont az lett volna a lényeg hogy gyorsabban meg forgassa mezt a pénzt mint az értékpapírba lévőt :)

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Új hozzászólás Aktív témák