Új hozzászólás Aktív témák

  • kisza25

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz Tsebacsi #250381 üzenetére

    Az a baj, hogy már ez az alap jogsi is 500eFt+ és akkor mennyi lenne ilyen képzéssel, ha valaki nem vezet rendszeresen, nincs rutin, hiába.
    Én is leraktam a jogsit 17 évesen, de első saját autóm 21 évesen lett, abban a 4évben nem vezettem, mert nem volt mit, kb tökmindegy milyen volt az oktatás, szinte 0 ról kezdtem el újra megtanulni.
    Engem érdekelt a dolog és minden nap mentem, gyakoroltam és élveztem, hogy végre volt autóm.
    Mivel a szóban forgó autó, egy négyütemű trabi volt ezért a műszaki részét az autónak is elég hamar megtanultam, mert mindig elromlott rajta valami :DDD és akkoriban nem volt pénzem javittatni, én szereltem meg ami elromlott.
    Szerintem, a vezetésben tök sokat segít, ha érted hogy hogyan működik az autó, mi történik mikor lenyomsz 1-1 pedált stb
    A másik dolog amit én meg tanítanék, hogy ne csak a közvetlen előtted lévő autót nézzed, hanem legalább három négy autóval előre, akkor tudsz igazából bármit lereagálni.
    Rengetegen egyébként agyatlanul mennek.
    Pl. Nyomja egészen a körforgalomig, aztán satufék
    Én meg kb a 90- es táblától csak gurítom és sokszor fékeznem sem kell, csak átmegyek a körforgalmon, mert nem jön semmi. Benzint és féket is spórolok és szinte nem is lassabb, ha a satufékes nem tud egyből a körforgalomba menni, akkor simán utol is érem. De sorolhatnám naphosszat

    Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Új hozzászólás Aktív témák