Új hozzászólás Aktív témák

  • bbubby00

    őstag

    NKH-s sztori is legyen mar.
    Vicc ez a kis nagy rendszam mizeria a hatosag reszerol.
    Tavaly en ugy indultam honositasra, hogy direkt kis rendszamtartot felszereltem kerettel. Majd megindokoltam a vizsgabiztosnak, hogy miert is szeretnek ilyet. Iden, beprobalkoztunk NB es NC tipusnal is, elutasitottak, mert TIPUSBIZONYITANY szerint A-A val szabad csak kiadni. No akkor probaljuk NA-t. Itt jott ismet, felszereltem a B tipusu tartot ugyan ugy, mint egy evvel ezelott a masik auton. Kertem is, hogy szeretnek kicsit erre is, mert tavaly megkaptam. Mondtak, jo, raneznek a tipusbizonyitvanyra. Gyanusan sokaig mokuskodtak bent, majd kijon a vizsgabiztos fonok, sajnos nem tudja kiadni, nincs az autonak tipusbizonyitvanya, meg amugy is, neki nem tetszik igy, meg menjek be nyugodtan es nezzem meg a mobile.de-n belinkelt autokat, ha a nemeteknek jo igy, akkor nekem is legyen az. A veszekedes es egyezkedes vege az lett, h felajanlott egy matricarendszamot, de makacsul ragaszkodtam az igazamhoz. Megkerestem a vizsgaallomas fonoket, vele is elbeszelgettunk, mondta h keres 1-2nap mulva. 2het mulva bementem hozza, mert semmi reakcio, majd kozolte, h nem ad B-t, mert ha nincs tipusbizonyitvanya a kocsinak, akkor az A a szabvany. De akkor miert nem ez a hivatalos megnevezese a rendszamnak, hogy "szemelygepjarmu tipusu", nem pedig A, vagy B stb. Irasos kervenyt nem vesz at senki, irasos elutasitast nem ir senki.

    Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

Új hozzászólás Aktív témák