Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz Frawly #16554 üzenetére

    Ma már a Debian sem annyira gonosz a tök laikusokkal, de ennek ellenére csak igen kitartó kezdőknek érdemes vele foglalkozni, én anno az voltam. Úgy kellett minden infót összehalászni, mert ugye mikor már működött a net, szerettem volna torrentezni meg hangot is csiholni, szóval Win7-es múltammal jó kis móka volt az. ;] Egyébként nekem nagyon bejött a dolog, mert a sok utánakeresés meg a pár óra próbálkozás után siker volt!

    A pálcika WM-nél meg még most ezt mondod, hogy azt soha. Mert a jelenlegi szemléleteddel még nem vagy rá felkészülve, azért képtelenségnek tűnik.

    Inkább azért nem, mert szörnyű, legalábbis első emlékeim szerint, mert kezdetekkor kipróbáltam egy csomót, lehet nem úgy kellett volna a Mint tárolójából, de akkor még azt se tudtam mi a fenék ezek a különböző WM-ek, persze, hogy utáltam a Cinnamon után.

    Közben meg ahogy felfejlődtem hozzá, beláttam, hogy igenis van értelme ezeknek: gyorsaság, rugalmasság.

    Mondjuk én nem sietek sehová szerencsére! :DD

  • zoltanz

    nagyúr

    válasz Frawly #16554 üzenetére

    Gond nélkül használok terminált, megvan a helye, célszerűen.
    Sokáig volt részem DOS -hoz, C64-hez stb. lehet akinek nincs ilyen tapasztalata, érdekeseknek tartja ezeket. (nem az)

    "Közben meg ahogy felfejlődtem hozzá, beláttam, hogy igenis van értelme ezeknek: gyorsaság, rugalmasság."

    Mai gépek 99%-án LXDE vagy IceWM is hasít. Persze ha szereti valaki magát mélytorkozni.

    ubyegon2

    Jó a Debian, ha van egy kis szerencséd, és van rendes driver mindenhez, és nem túl új gépről van szó.

    [ Szerkesztve ]

    Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

Új hozzászólás Aktív témák