Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz gregory91 #82891 üzenetére

    olyan alkalmazhatóságot nem találtam mint a xfce-ben van : Az xfce startmenüjéből kb 2 kattintással indíthatóak el az alkalmazások(egér rámutatással el navigálsz oda

    Túl erősen nem kereshetted, az tény! :D Cinanmonban már ezer éve így van. Gyanítom a Mate felületen is, bár ott régebben a default Menüt mindig lecserélték a rutinosabbak, nem ismerem túlzottan. Így látatlanba is elhiheted, hogy nem az XFCE a legkomfortosabb DE, viszont ez pont olyan, hogy aki először valamelyikkel megbarátkozott, annak az a legtutibb. Nekem is bizonygathatták évek során, hogy a KDE milyen tuti, ha először a Cinnamon fogott meg. Én meg azt használom lassan 8 éve. De ha nem lenne, simán meg tudnám szokni bármelyik DE-t, mert azért kipróbáltam az összeset és Windows használók számára elképzelhetetlen, mennyire rugalmasan kezelhető mindegyik felület és mennyire átalakítható saját kedvünkre.

    a man programnev is elég lehet akár.

    Azért ezt totál laikus kezdőnek én nem tudnám javasolni, kb 1 óra alatt rakná vissza minden Wines a régi OS-t, ha a manualokból kéne használnia a programokat. ;]

Új hozzászólás Aktív témák