Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz hcl #70032 üzenetére

    Egy dolog igen hasznos egy új OS megismerésénél is, mégpedig az értő olvasás.

    Meg mindig jobb, mint ott az osszefoglalo, vagy Google a baratod fele valaszok.

    Azért nekem úgy tűnt, hogy sokkal konkrétabb segítséget próbáltam adni a kérdezőnek, mint azt, hogy olvasd el az Összefoglalót, ha megnézzük a kérdést:

    Ha már nincs rá szükség akkor csak simán jobb klikk ,uninstall és azzal együtt minden sallangja eltűnik vagy valami mást is kell még csinálni?

    és a kérdésre adott konkrét választ:

    Ez kifejezetten érdekes lehet:

    ● Csomagok takarítása - törött csomag, telepítési hibák, hibaüzenetek, stb. esetén (hasznos parancsok)

    Alig tudok elképzelni hatékonyabb segítséget csomagok eltávolításához, mint a fenti leírást.
    Erre ezt kapom a segítő válaszomra:

    Ahelyett hogy okoskodsz inkább válaszolj vagy ne.

    Meg ilyeneket ír a kérdező:

    Ha rajta mulna akkor itt egy kezdo linuxos sem tanulna kutya fas..at sem.

    Ha valaki ilyen direkt segítség alapján sem tud tanulni, az nem biztos, hogy a segítő hibája. Persze, hogy nem rajtam múlik de ha az ebben a topikban keletkezett 4670 hozzászólás 1%-a segített valakinek, már akkor megérte megírni őket.

    Ha tudtam volna, hogy ilyen szintű értelmezési gondokkal kűzd a kérdező, akkor természetesen nem ajánlottam volna neki az Összefoglalót és konkrét írást sem belőle.

    Sajnos pár régi fórumtárs is csak elpoenkodja a dolgokat óvodás módon, ami legalább ennyire káros, mint mások munkájának a leszarozása. :(((

    (szerencsére nem mindenki így áll hozzá, külön respekt érte) :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák